شناسه : 1138
پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398 2019-5-11 10:37:27
در این نشست گزارشی از روند ساماندهی فرایند توزیع سوخت در مرزها از سوی استانداران مرزی و دستگاههای مسئول ارائه شد و اقدامات صورت گرفته در  ۵ سال گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
برگزاری نشست استانداران مرزی با حضور وزرای کشور و نفت؛

تاکید بر مدیریت راهبردی توزیع سوخت در استانهای مرزی

در این نشست گزارشی از روند ساماندهی فرایند توزیع سوخت در مرزها از سوی استانداران مرزی و دستگاههای مسئول ارائه شد و اقدامات صورت گرفته در ۵ سال گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نشست استانداران مرزی با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و مهندس زنگنه وزیر نفت و دستگاههای متولی امر ساماندهی سوخت و نیروهای نظامی و انتظامی در استانهای مرزی پیش از ظهر امروز پنج شنبه در محل وزارت کشور برگزار شد.
در این نشست گزارشی از روند ساماندهی فرایند توزیع سوخت در مرزها از سوی استانداران مرزی و دستگاههای مسئول ارائه شد و اقدامات صورت گرفته در  ۵ سال گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست همچنین مدیریت راهبردی توزیع سوخت در استانهای مرزی مورد تأکید قرار گرفت.
همچنین مقرر شد؛ وزارت نفت، مرزبانی جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران، استانداران مناطق مرزی به عنوان متولیان اصلی ساماندهی توزیع سوخت در مناطق مرزی با هماهنگی و همکاری مدیریت یکپارچه ای در این زمینه داشته باشند.
در این نشست مقرر شد، استانداران مأموریت یابند تا ساماندهی پدیده هایی چون قاچاق سوخت در مرزها را در دستور کار خود قرار دهند و در جهت کاهش این موضوعات تلاش کنند.
گفتنی است؛ در این نشست بر اجرای کامل مصوبات جلسات پیشین تاکید شد که یکی از آنها انجام اقدامات مناسب در جهت غیراقتصادی کردن قاچاق سوخت بود و همچنین مقرر شد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر نحوه اجرایی شدن این مصوبات نظارت دقیق داشته باشد.

اضافه کردن دیدگاه جدید