شناسه : 1141
پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398 2019-5-11 12:34:14
یکی از مهمترین اتفاقات موثر مدیریت خوب استان در حادثه سیل اخیر کاهش تلفات جانی در استان بود.
یکی از مهمترین اتفاقات موثر مدیریت خوب استان در حادثه سیل اخیر کاهش تلفات جانی در استان بود.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده دو روستای کلاته چنار و قزلر قلعه بالا از توابع شهرستان مانه و سملقان استان خراسان شمالی اظهار داشت: یکی از مهمترین اتفاقات موثر مدیریت خوب استان در حادثه سیل اخیر کاهش تلفات جانی در استان بود.

رحمانی فضلی افزود: بنده بیگانه با قوانین و مقررات نیستم و میدانم انجام بسیاری از کارها در کشور نیازمند اراده و پایبندی به تعهدات است که این ویژگی در استاندار خراسان شمالی وجود دارد.
وی ادامه داد: به رغم حجم بالای سیل در خراسان شمالی اما خسارت ها در حوزه انسانی و اقتصادی کم بود و این به دلیل مدیریت خوب استاندار و مشارکت و هم افزایی دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی بود که توانستند با پیش بینی های لازم از بروز خسارت های بیشتر جلوگیری کنند.
رحمانی فضلی با تاکید بر جبران سریع خسارت ها، تصریح کرد: در بازدیدی که از مناطق سیل زده شهرستان مانه و سملقان داشتم متوجه خسارت جدی سیل به منازل خشتی و گلی خسارت شدم.
وی تصریح کرد: ادامه زندگی در این منازل بسیار خطرناک است و باید سریعا تخریب و بازسازی شود.
رحمانی فضلی اشاره داشت: در سیل اخیر زیرساخت های استان  هم دچار آسیب شدند. وی تاکید کرد: زیرساخت ابنیه راه های دسترسی روستایی مانند پل در استان بسیار ضعیف است و مردم روستا در سیل اخیر برای رفت و آمد دچار زحمت شده اند.
رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد: با برآورد سریع استان پیگیری ها آغاز و زیرساخت ها به سرعت ایجاد شود

اضافه کردن دیدگاه جدید