شناسه : 1142
پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398 2019-5-11 12:36:55
وزیر کشور در خراسان شمالی گفت: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین مشخص نیست.
وزیر کشور در خراسان شمالی:

زمان سهمیه بندی بنزین مشخص نیست

وزیر کشور در خراسان شمالی گفت: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین مشخص نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در بازدید از مناطق سیل زده خراسان شمالی در جمع خبرنگاران گفت: قیمت فروش و حجم مصرفی بنزین در کشور از نظر اقتصادی، زیست محیطی و سلامت انسان ها قابل قبول نیست.

دکتر رحمانی فضلی افزود: متوسط حجم بنزین مصرفی در کشور ۹۰ میلیون لیتر بنزین در روز است و در پیک مصرف تا ۱۱۰ میلیون لیتر در روز نیز می رسد. 

وی ادامه داد: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است و شایعات مطرح شده از سوی دو خبرگزاری موجب نگرانی مردم و حتی باعث ایجاد صف های طولانی در پمپ بنزین ها شد.

دکتر رحمانی فضلی با بیان اینکه با عملکرد خوب وزارت نفت در تامین سوخت هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد، افزود: بنزین و گازوئیل مازاد بر نیاز کشور تولید می شود و هیچ یک از جایگاه های سوخت دچار کمبود سوخت نیستند.

وی مطرح کرد: هر نوع تغییر به اطلاع مردم خواهد رسید و با مشارکت مردم انجام می شود و تاکید دارم رسانه ها این نوع موضوعاتی که به امنیت ملی گره می خورد را حتما از کانال ها و مجراهای اصلی یعنی وزات نفت و ستاد  اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور پیگیری کنند و موجب نگرانی مردم نشوند.‌‌

 

اضافه کردن دیدگاه جدید