شناسه : 1154
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 2019-5-21 07:30:51
وزیر کشور در پیامی تاسیس بخش سیراف شهرستان کنگان را تبریک گفت.
از سوی مدیرکل تقسیمات کشوری قرائت شد؛

پیام وزیر کشور به مناسبت تاسیس بخش سیراف شهرستان کنگان

وزیر کشور در پیامی تاسیس بخش سیراف شهرستان کنگان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور در مراسم افتتاح بخشداری سیراف شهرستان کنگان که با حضور استاندار و مسئولان برگزار شد با اشاره به تشریح و تبیین توسعه پایدار و متوازن ملی و منطقه ای و تاکید بر توسعه دریا محور ایجاد بخشداری سیراف را گامی مهم در این راستا برشمرد.
در مراسمی که به همین منظور برگزار شد جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور، پیام دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور را که به همین مناسبت، خطاب به مردم شهرستان کنگان و بخش سیراف صادر شده، قرائت کرد.
متن کامل این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
مردم شریف و سختکوش بخش سیراف
ضمن عرض شادباش به محضر مردم خون گرم و صمیمی استان بوشهر، بویژه غیور مردان و شیرزنان بخش تازه تاسیس سیراف، از خداوند بزرگ سعادت و عزتمندی آن سامان را خواهانم.
نام سیراف و سیرافی در حافظه تاریخی ایرانیان حک شده است. "سیراف" در تاریخ و تمدن ایران باستان و اسلامی صرفا یک نام نیست بلکه بیانگر شیوه ای از زیست مبتنی بر جغرافیا و تفکر است. سیراف نماد توسعه متوازن و پایدار پهنه جنوب است که از نسیم روح انگیز خلیج فارس سرچشمه می گرفت و شمیم جان فزای آن بر سراسر ایران زمین سایه می افکند. به عبارت دیگر توسعه دریا محور، میراث مردمان سیرافی است.
در این جا لازم می دانم با تبریک ایجاد بخش سیراف، یاد و خاطره شهدای عزیز منطقه را گرامی داشته و بر ایثارگران و جانبازان و خانواده معظم شهدا درود فرستم.
بدیهی است استانداری بوشهر با همکاری شما عزیزان و سایر مبادی ذیربط، تمهیدات لازم را در راستای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه آن بخش جدید التاسیس اتخاذ و به مرحله اجرا خواهد گذارد.
عبدالرضا رحمانی فضلی

اضافه کردن دیدگاه جدید