شناسه : 1217
شنبه 22 تير 1398 2019-7-15 19:42:09
رحمانی فضلی: نمایندگان و مسئولان شوق و ذوق زیادی برای سفر رئیس جمهور دارند تا استقبال خوبی از رییس جمهور شود و میزبان خوبی باشند.
رحمانی فضلی: نمایندگان و مسئولان شوق و ذوق زیادی برای سفر رئیس جمهور دارند تا استقبال خوبی از رییس جمهور شود و میزبان خوبی باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان شورای اداری شهرستان خراسان شمالی گفت: آنچه که برای من در این جلسه بسیار مبارک بود؛ وحدت، انسجام و همگرایی و همکاری است که بین همه مسئولان این شهرستان وجود دارد. توصیه و تاکید همه مسئولان این بود که زمینه های کار در اینجا بسیار زیاد است و در عین حال، امکانات و تسهیلات و راهنمایی و مشورت می خواهند تا از ظرفیتهای شیروان بهتر استفاده کنند.
دکتر رحمانی فضلی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان خراسان شمالی و شهرستان شیروان گفت: در این منطقه علاوه بر ایام ولادت امام رضا علیه السلام که نشاط آفرین است، برنامه سفر رئیس جمهور محترم به خراسان شمالی نیز موجب شوق و شعف مضاعف مردم شده است. با توجه به نوع سفرهای رئیس جمهوری، ایشان علاوه بر حضور در شهرستان مرکز استان به یکی از شهرستان های دیگر استان نیز سفر خواهند داشت که شهرستان شیروان انتخاب شده است و مردم، نمایندگان و مسئولان شوق و ذوق زیادی در این زمینه دارند تا استفبال خوبی از رییس جمهور شود و میزبان خوبی باشند.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: همه می دانیم موضوع مقاومت و استقامت علاوه بر حوزه سیاسی، در حوزه پاسخگویی به دشمن است که مردم شیروان با حضور و استقبال از رئیس جمهوری حتما به دشمن اعلام خواهند کرد که وحدت، انسجام و حمایت از دولت و نظام جز مطالبات این مردم است و هر فشار وسختی وارد شود، بحث تحکیم، حفاظت از انقلاب و تقویت نظام جمهوری اسلامی در اولویت قرار دارد.   
وی افزود: امروز در شورای اداری، جمع بندی مباحث و موضوعات روز نخست سفر و گزارش فرماندار در حوزه های مختلف فعالیت؛ از جمله طرح های بزرگ در جریان، مطرح شد و امام جمعه محترم هم توصیه هایی را داشتند.
وزیر کشور در فراز دیگری از سخنان خود با مرور برنامه های روز اول سفر خود به استان خراسان شمالی گفت: دومین روز است که در خدمت مردم شیروان هستم. دیروز در منطقه گلیل حاضر شدم و با عشایر عزیز آن منطقه دیدار خوبی داشتم و صحبتها و مشکلاتشان را از نزدیک جویا شدم. لازم بود هم از آنها تشکر و هم دلجویی کنم؛ چراکه در ایام سیل نتوانستم در آن منطقه حضور پیدا کنم.
وی افزود: روز گذشته همچنین در منطقه قوشخانه با مردم خوب آنجا جلسه مفصلی داشتم. نمایندگان مردم، اعضای شورا و دهیاران صحبت کردند. در این منطقه، در امور زیربنایی اقداماتی خوبی انجام شده است و همه بر حل مشکلات سرمایه گذاری، تولید و اشتغال تاکید دارند، آمادگی خوبی نیز در مردم وجود دارد که مقرر شد استاندار ضمن بررسی طرحها و پیشنهادات از منابع و تسهیلات در جهت رونق تولید و اشتغال استفاده کند.

 

تصاویر مرتبط

اضافه کردن دیدگاه جدید