شناسه : 1230
يكشنبه 23 تير 1398 2019-7-21 15:54:26
رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید ،یکشنبه 23 تیرماه به استان خراسان شمالی سفر کرد. دکتر روحانی پس از ورود بلافاصله از بجنورد عازم شهرستان شیروان شده و در ورزشگاه شهدای کارگر این شهر در اجتماع مردم پرشور استان سخنرانی کرد. 
بازدید و افتتاح دو ‌واحد ۱۶۰ مگاواتی بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان، حضور در جلسه شورای اداری استان و همچنین افتتاح همزمان تعدادی از طرح ها و پروژه های عمرانی و توسعه ای خراسان شمالی به صورت ویدیو کنفرانس  از دیگر برنامه های رئیس جمهور در سفر فشرده یک روزه به این استان بود.
رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید ،یکشنبه 23 تیرماه به استان خراسان شمالی سفر کرد. دکتر روحانی پس از ورود بلافاصله از بجنورد عازم شهرستان شیروان شده و در ورزشگاه شهدای کارگر این شهر در اجتماع مردم پرشور استان سخنرانی کرد. بازدید و افتتاح دو ‌واحد ۱۶۰ مگاواتی بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان، حضور در جلسه شورای اداری استان و همچنین افتتاح همزمان تعدادی از طرح ها و پروژه های عمرانی و توسعه ای خراسان شمالی به صورت ویدیو کنفرانس از دیگر برنامه های رئیس جمهور در سفر فشرده یک روزه به این استان بود.

تصاویر مرتبط

اضافه کردن دیدگاه جدید