شناسه : 1366
پنجشنبه 11 مهر 1398 2019-10-4 13:14:33
در جریان سفر استانی وزیر کشور به استان فارس، فرماندهان و رؤسای یگان های انتظامی استان فارس، روز پنج شنبه در حرم شاهچراغ با جانشین فرماندهی کل قوا دیدار کردند.
دیدار فرماندهان و رؤسای یگان های انتظامی استان فارس با وزیر کشور؛

دکتر رحمانی فضلی: عملکرد نیروی انتظامی در حد مطلوبی است/ مردم قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند

در جریان سفر استانی وزیر کشور به استان فارس، فرماندهان و رؤسای یگان های انتظامی استان فارس، روز پنج شنبه در حرم شاهچراغ با جانشین فرماندهی کل قوا دیدار کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در این دیدار دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کشور به ویژه شهدای نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی وظیفه امنیت داخلی، انتظامات، مرزبانی دارد و خدمات و تسهیلاتی که در این مسیر ارائه می کند، درحد مناسب و مطلوبی است و با امیدواریم که انگیزه ای که دوستان دارند و تلاش می‌کنند موجب رضایتمندی مردم در عمل باشند.

جانشین فرماندهی کل قوا در نیروی انتظامی عملکرد نیروی انتظامی در حد مطلوبی دانست و گفت: با توجه به مسائل و موضوعاتی که در کشور داریم، نیروی انتظامی در بخش های مختلف از جمله؛ پلیس راهنمایی و رانندگی‌ تا پلیس امنیت و مرزبانی و سایر بخشهای مختلف وظایف خود را به صورت مطلوب و مناسب انجام می دهند.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که در چندسال اخیر مسئولیت آن برعهده نیروی انتظامی است، موضوع اربعین است که از مرحله صدور روادید تا راهنمایی و رانندگی و امنیت زائران و مرزبانی همه با نیروی انتظامی است.

وزیر کشور یادآور شد: جابه جایی سه میلیون زائر ظرف ۲۰روز و بردن آنها به کشور دیگری که قوانین و مقررات خاص خود را دارند، شرایط و مولفه های خاص خود را دارد و در این مسیر شاید نیروی انتظامی جز دستگاههایی است که این وظیفه خطیر را برعهده دارد و الحمدلله تاکنون به خوبی از عهده این کار برآمده است.

وزیر کشور در پایان اظهار کرد: امیدواریم هم مردم و مسئولان کشور، قدردان زحمات نیروی انتظامی باشند و همچنین نیروهای خدوم نیروی انتظامی نیز قدردان جایگاه خود باشند که به انقلاب اسلامی و به مردم شهیدپرور کشورمان در ذیل مجموعه مقام معظم رهبری خدمت می کنند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید