شناسه : 1368
جمعه 12 مهر 1398 2019-10-4 13:28:07
وزیر کشور در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروی انتظامی در سراسر كشور تبریک و تهنیت گفت.
وزیر کشور در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروی انتظامی در سراسر كشور تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن پیام دکتر رحمانی فضلی به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی
سردار سرتيپ پاسدار حسين اشتری
فرمانده محترم نيروی انتظامي جمهوری اسلامی ايران
تاريخ پرفراز و نشيب انقلاب اسلامي ايران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندي‌هايي است كه صفحات اين كتاب درخشان به واسطه رشادت‌هاي فرزندان مؤمن، جان بر كف و انقلاب اين مرز و بوم رقم خورده است. بلاترديد در اين ميان بخش بسيار بزرگي از اين صفحات زرين مرهون تلاش‌هاي مخلصانه، مؤمنانه و بي‌دريغ فرزندان اين مرز و بوم است كه پاي در راه حفظ نظم و ارزش‌هاي اين انقلاب نهاده و در اين مسير لباس سبز خدمت و ايثار را در بر كردند. از همين‌رو فرارسيدن هفته ناجا فرصت مغتنمي است كه اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در تأمين نظم و امنيت پايدار- كه به فرموده رسول اكرم(ص) يكي از دو نعمت ناشناخته نزد بشر است- به آحاد ملت شريف ايران اسلامي معرفي و بازنمايي شده و از زحمات شبانه‌روزي جان بركفان اين نيروي انقلابي و ولايتمدار تقدير و تشكر به عمل آيد.
اينجانب ضمن تكريم ياد و خاطره شهداي گران‌قدر و والامقام و تقدير از ايثارگران نيروي انتظامي، فرارسيدن هفته ناجا را به جنابعالي، فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در سراسر كشور تبريك و تهنيت عرض نموده و آرزومندم امنيت، اعتماد، سلامت، پويايي و نشاط حاصل فعاليت‌هاي جان بر كفان نيروي انتظامي باشد. عزت همگان را تحت رهبری هاي داهيانه فرمانده معظم كل قوا (مدظله‌العالي) از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم./

جانشين فرماندهی معظم كل قوا در امور ناجا و وزير كشور
عبدالرضا رحمانی فضلی

 

اضافه کردن دیدگاه جدید