شناسه : 1418
پنجشنبه 2 آبان 1398 2019-11-5 14:09:59
همزمان با برگزاری نشست استانداران در مشهد مقدس وزیر کشور و استانداران با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کردند.
همزمان با برگزاری نشست استانداران در مشهد مقدس دنبال شد؛

دیدار وزیر کشور و استانداران با تولیت آستان قدس رضوی

همزمان با برگزاری نشست استانداران در مشهد مقدس وزیر کشور و استانداران با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی وزارت کشور؛ دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی همزمان با برگزاری نشست استانداران در مشهد مقدس با حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که روز پنجشنبه دوم آبان ماه در تالار ولایت حرم مطهر رضوی با حضور معاونین وزارت کشور و استانداران سراسر کشور انجام شد، دکتر رحمانی فضلی، ضمن مرور اجمالی مهمترین رویکردهای وزارت کشور در دولت یازدهم و دوازدهم، نقش بسیار مهم استانداران در پیشبرد سیاست های عمومی کشور و تاکید کرد.

وزیر کشور با اشاره درس ها و تجربه های مدیریت بحران سیل فروردین ۹۸  و راهپیمائی بزرگ اربعین حسینی که با حضور قریب به ۳ و نیم میلیون نفر از هموطنان برگزار شد، ضمن مرور اهمیت مدیریت در این عرصه ها و نقش همدلی و هماهنگی همه نیروها و دستگاه های مؤثر، بر نقش و کارویژه استانداران در این روندهای موفق تأکید کرد.
همچنین در این دیدار وزیر کشور پیشنهاد تأسیس دفتر هماهنگی و همکاری آستان قدس رضوی با ستاد وزارت کشور واستانداری‌ها را از سوی تولیت آستان قدس رضوی پذیرفت و سید سلمان سامانی؛ معاون هماهنگی وزارت کشور را به عنوان رابط اجرای این ایده تعیین کرد.

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید