شناسه : 1597
سه شنبه 9 ارديبهشت 1399 2020-4-28 08:10:57
وزیر کشور در پیامی خطاب به اعضای شوراها در سراسر کشور ضمن تبریک روز  ملی شوراها گفت: با همدلی، هم‌افزایی و مبتنی بر برنامه ريزي هاي مستمر، آینده پژوهی و بهره گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل؛ برحل عملگرايانه مشكلات شهروندان و روستائیان با فراهم آوردن زمینه‌های «جهش تولید» بیش از پیش کوشا و ساعی باشید.
وزیر کشور در پیامی خطاب به اعضای شوراها در سراسر کشور ضمن تبریک روز ملی شوراها گفت: با همدلی، هم‌افزایی و مبتنی بر برنامه ريزي هاي مستمر، آینده پژوهی و بهره گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل؛ برحل عملگرايانه مشكلات شهروندان و روستائیان با فراهم آوردن زمینه‌های «جهش تولید» بیش از پیش کوشا و ساعی باشید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی به اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر کشور، روز ملی شورا را تبریک گفت.
در پیام وزیر کشور خطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر آمده است: بدون تردید تجربه موفق ۲۱ سال فعاليت شوراهاي اسلامي درپهنه‌ي وسيع و متكثر فرهنگی، اجتماعی و جغرافيايی جمهوری اسلامي ایران، يكي از بركات و ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی است. نهاد شورا بعنوان نماد مردم‌سالاري دينی و تحقق اصل حاكميت مردم بر سرنوشت خويش و مشاركت در اداره امور شهرها وروستاها و همچنین تبلور عینی و عملی تعامل و همراهی سازنده مجموعه مدیریت محلی با کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران در نیل به توسعه پایدار و متوازن جای جای ایران اسلامی می باشد. 
دکتر رحمانی فضلی با گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ در خصوص تاسیس شوراهای اسلامی و ضمن سپاس و قدرداني از زحمات و تلاشهاي اعضاء خانواده بزرگ نظام شورایی کشور در اجراي مسووليت هاي قانوني محوله و همکاری و همراهی موثر و کارآمد با مجموعه دولت در اجرای برنامه ها و سیاست‌های عمومی و اجرایی کشور، فرارسیدن « روزملی شوراها» را صمیمانه تبريك گفت. 
وزیر کشور در ادامه ابراز امیدواری کرد: با همدلی، هم‌افزایی و مبتنی بر برنامه ريزي هاي مستمر، آینده پژوهی، اولویت بندی مسایل، رعایت حقوق شهروندی، اهتمام و اعتقاد بر مدیریت منابع مالی و صیانت از اموال عمومی و بیت المال، قانون‌مداری و بهره گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل؛ برحل عملگرايانه مشكلات شهروندان و روستائیان عزیز با هدف ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت زندگی مردم، رعايت عدالت محوري در خدمت رساني،کاهش محرومیت ها، افزایش رفاه اجتماعی، امیدآفرینی و تحقق شکوفایی اقتصاد محلی با فراهم آوردن زمینه‌های «جهش تولید» بیش از پیش کوشا و ساعی باشید.
دکتر رحمانی فضلی در انتهای این پیام، توفیق بیش از پیش همه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت منويات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شد.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید