شناسه : 1661
شنبه 31 خرداد 1399 2020-6-20 18:44:48
عبدالرضا رحمانی فضلی بمناسبت اول تیرماه در پیامی ضمن تبریک روز اصناف، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تمامی فعالان جامعه اصناف و بازاریان عزیز ابراز و از خدای بزرگ موفقیت آنان را مسئلت کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی بمناسبت اول تیرماه در پیامی ضمن تبریک روز اصناف، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تمامی فعالان جامعه اصناف و بازاریان عزیز ابراز و از خدای بزرگ موفقیت آنان را مسئلت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این پیام بدین شرح است:
از آغاز روند شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن تا کنون، در تمام مراحل و مقاطعی که کشور به حمایت و همکاری فوق العاده اصناف و بازاریان عزیز، نیاز داشته است، آنان از تلاش و همراهی صمیمانه، کوتاهی نکرده و فعالانه و‌مشتاقانه دولت و ملت را یاری داده اند.
نقش آفرینی مؤثر جامعه بزرگ اصناف در حوادث و فرازهای مهم سالهای اخیر نیز، کماکان تداوم داشته و از جمله در برابر تحریم های ظالمانه اقتصادی علیه ملت عزیز ایران، به ثبات و آرامش کشور یاری رسانده است.
با پدیدار شدن ویروس کرونا در کشور در روز‌های پایانی سال گذشته،  درست در زمانی که فعالان صنوف و بازار، امید به افزایش حجم فروش و رونق تجارت داشتند، مشکلات جدی و نگرانی‌های جدیدی برای اصناف و بازاریان ایجاد شد و با وجود گذشت چندین ماه، تبعات اقتصادی و اجتماعی این بحران از جمله؛ کاهش درآمد، افزایش اجاره‌بها، افزایش هزینه‌های جاری و مشکلات مختلف در حوزه تولید و توزیع، گریبان‌گیر این قشر اقتصادی فعال و پر تلاش جامعه است.
با این همه همچنان شاهدیم که جامعه بزرگ اصناف با ساماندهی توانمند، تعامل، همراهی و همکاری ارزشمند خود با دست‌اندرکاران نظام سلامت کشور، کمک شایانی به کنترل این بحران و برقراری نظم اقتصادی کرده اند و بی‌تردید بدون همراهی مشفقانه اصناف، توفیق همکاران ما در دستگاه های مختلف در مهار بیماری میسر نبود.
اکنون بمناسبت اول تیرماه، ضمن تبریک روز اصناف، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تمامی فعالان جامعه اصناف و بازاریان عزیز ابراز می دارم و از خدای بزرگ موفقیت آنان را مسئلت دارم.
امیدوارم هرچه زودتر، با مهار کامل بیماری کرونا، شاهد سلامتی همه مردم و شادابی اصناف و بازاریان و یکایک کسبه خدمتگزار و مردم عزیز کشورمان باشیم./

عبدالرضا رحمانی فضلی - وزیر کشور

 

اضافه کردن دیدگاه جدید