شناسه : 1700
يكشنبه 5 مرداد 1399 2020-7-26 14:12:03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نشست گفتگوی هفته وزارت آموزش و پرورش صبح امروز پنجم مردادماه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور درمحل وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
این نشست مجازی به میزبانی حاجی میرزایی وزیر آموزش ‌و پرورش و با حضور معاونان وزارت آموزش و پرورش برگزار و مدیران کل آموزش ‌و پرورش استان‌ها و روسای مناطق آموزش ‌و پرورش سراسر کشور به‌طور مستقیم شاهد این برنامه در بستر شبکه شاد هستند.
در این نشست وزیر آموزش و پرورش ضمن قدردانی از وزیر کشور، دکتر رحمانی فضلی را فردی قابل اتکا، قابل اعتماد و به معنای واقعی مرد روزهای سخت برشمرد.
در ادامه این نشست، مدیران کل و روسای مناطق آموزش و پرورش نقطه نظرات،  دیدگاهها و سوالات خود در حوزه های مرتبط با وزارت کشور را مطرح کردند.
برنامه «گفت‌وگوی هفته» در راستای برگزاری سلسله برنامه‌های گفت‌وگو بر محور تحول، باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌ها به‌صورت منظم و هفتگی برگزار و به‌صورت زنده از طریق شبکه شاد برگزار می‌شود.     
 در این نشست، جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و رستم وندی رئیس سازمان امور اجتماعی وزیر کشور را همراهی می کنند.
خبر تکمیلی وزیر کشور در این نشست، در همین پایگاه اطلاع رسانی منتشر می شود.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید