استان کرمان با راهبری و مدیریت دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان به عنوان الگو در موضوع عملکرد اقتصاد مقاومتی  شناخته شد.
استان کرمان با راهبری و مدیریت دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان به عنوان الگو در موضوع عملکرد اقتصاد مقاومتی شناخته شد.

دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در نامه ای به دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان کرمان از دستور رئیس جمهوری به منظور ابلاغ اقدامات مناسب انجام شده در استان کرمان در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان الگو به سایر استانداران خبر داد.

 

متن نامه رئیس دفتر رئیس جمهوری به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی

 

وزیر محترم کشور

 

سلام علیکم

 

گزارش اهم اقدامات و فعالیت های انجام شده استانداری کرمان با موضوع« عملکرد در حوزه اقتصاد مقاومتی آن استان» که تصویر آن به پیوست ارسال می شود به استحظار ریاست محترم جمهوری رسید، پی نوشت فرمودند: «هر اقدام مناسبی که انجام شده به عنوان الگو به سایر استانداران جهت اجرا ابلاغ شود».

 

گفتنی است، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سال گذشته نیز در حکمی اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های آذربایجان شرقی، لرستان و کرمان را به وزیر کشور تفویض کرده بود که از آن پس اجرای برنامه های مربوط به حوزه اقتصاد مقاومتی در این 3 استان  تحت راهبری و مدیریت دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور دنبال شد که از این رو شاهد نتایج و توفیقات روز افزون در این حوزه که موجب پیشرفت و توسعه استانها و کاهش مشکلات اقتصادی مردم شده هستیم.

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید