شناسه : 1795
دوشنبه 7 مهر 1399 2020-9-29 10:38:50
رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از انتخاب وزارت کشور به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی و همچنین از حیث معیارهای ابلاغی رئیس جمهوری در جشنواره شهید رجایی امسال خبر داد.
رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از انتخاب وزارت کشور به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی و همچنین از حیث معیارهای ابلاغی رئیس جمهوری در جشنواره شهید رجایی امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ علی طالبی رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور با اعلام این خبر گفت: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی، وزارت کشور در میان وزارتخانه ها و سازمانهای ملی موفق شد تا در محورهای اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ و همچنین بر اساس محورهای ابلاغی رییس جمهور به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شود.

 طالبی ادامه داد: این موفقیت بی شک ماحصل تلاش شبانه روزی و بی وفقه کارکنان خدوم و بی ادعای وزارت کشور در ستاد، استانداریها و فرمانداریها است که صادقانه ماموریت های خطیری در حوزه های امنیتی، سیاسی، اجتماعی، توسعه شهری و روستایی، اقتصادی و توسعه منطقه ای عهده دار هستند و به صورت شبانه روزی اقدامات را پیگیری می کنند تا مردم عزیز و نجیب کشورمان در آرامش و امنیت زندگی کنند.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور اضافه کرد: در کنار وظایف مستمر، حضور فعال و محوری همکاران وزارت کشوری در بحبوحه هایی نظیر حوادث غیر مترقبه سیل کم سابقه سال ۹۸ و زلزله سهمگین و خسارت بار کرمانشاه، اقدامات انتظامی و اجتماعی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا، جایگاه راهبردی و مهم وزارت کشور را در نظام اجرایی کشور به تصویر کشید.

طالبی اشاره کرد: نتایج ارزیابی عملکرد فرمانداریهای سراسر کشور در هفته گذشته به استانداران ابلاغ شد و نتایج ارزیابی استانداریها نیز در این هفته ابلاغ خواهد شد و مقرر است تا استانداریها و فرمانداریهای برتر به نحو شایسته مورد تقدیر قرار بگیرند.

طالبی عنوان کرد: جشنواره شهید رجایی هر ساله با حضور رییس جمهور و مقامات کشوری برای معرفی و تقدیر از وزارتخانه ها و سازمانهای اجرایی ملی که حائز رتبه های برتر در نتایج ارزیابی عملکرد سازمانی شده اند، برگزار می شود.
وی افزود: البته این جشنواره امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

 طالبی در پایان از هدایت و حمایت وزیر کشور، همت و راهبری معاونین و مدیران و همچنین تلاش کارشناسان وزارت کشور و به ویژه کارکنان مرکز مدیریت عملکرد که در مستندسازی و ارائه عملکرد وزارت کشور تلاش وافری داشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.


 

اضافه کردن دیدگاه جدید