شناسه : 373
سه شنبه 26 دى 2018-1-16 18:20:52
وزیر کشور از بررسی و تحلیل حوادث اخیر کشور در کارگروه مربوطه شورای اجتماعی کشور با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی خبر داد.
وزیر کشور از بررسی و تحلیل حوادث اخیر کشور در کارگروه مربوطه شورای اجتماعی کشور با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی خبر داد.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز پس از پایان نود و ششمین جلسه شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در جلسه امروز شورای اجتماعی کشور دو دستور کار داشتیم که دستور اول بررسی ابعاد حادثه اخیر در کشور بود که در این رابطه گزارشی از روند حادثه و هم تحلیلی از زمینه ها، بسترها، شرایط و عوامل تشدید کننده و نهایتا تمام تصمیمات و اقداماتی که در این حوزه گرفته شده بود به نمایندگان دستگاه های اجتماعی ارائه شد.
 
وی در ادامه افزود: درباره بحث مورد نظر نیز اظهارنظرهایی صورت گرفت و مقرر شد این موضوع را به کارگروه مربوطه در شورای اجتماعی ارجاع دهیم تا به همراه مستندات، مدارک و شواهدی که از این حادثه از دستگاه ها جمع آوری شده با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد تا انشالله بتوانیم با تحلیل درست و برداشت های صحیح به نتایج مورد نظر برسیم.
 
وزیر کشور با بیان اینکه دستور کار دوم نود و ششمین جلسه شورای اجتماعی کشور مربوط به وزارت آموزش و پرورش بود، تصریح کرد: این وزارتخانه در حوزه آسیب های اجتماعی در مدارس کارهای خوبی انجام داده که کار بسیار مهم و پرزحمتی بوده است.
 
رحمانی فضلی یادآور شد: این وزارتخانه نظرسنجی های مختلف و بررسی های میدانی در حوزه آسیب های اجتماعی انجام داده و با اهالی فرهنگ، علم و اجرا به تحلیل مشترکی رسیده بودند که در این جلسه مباحث مورد نظر خود را مطرح کردند که مصوباتی در این خصوص انجام گرفت.
 
وی خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد دستگاه های همکار و معین به وزارت آموزش و پرورش به عنوان دستگاه اصلی کمک و حمایت کنند تا آموزش و پرورش در این حوزه موفق شود و آموزش و پروش هم قرار شد زمانبندی مشخصی را برای هر یک از موارد ارائه دهد. 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید