شناسه : 38577
جمعه 22 اسفند 1399 2021-3-13 09:02:58
رحمانی فضلی در پایان سفر به شهر قم گفت: در مجموع فضای استان قم فضای بسیار مثبتی از حیث همکاری ها و وحدت و همدلی میان مسئولین است.
رحمانی فضلی در پایان سفر به شهر قم گفت: در مجموع فضای استان قم فضای بسیار مثبتی از حیث همکاری ها و وحدت و همدلی میان مسئولین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی فضلی وزیر کشو و فرمانده قرارگاه عملیاتی  کرونا در پایان سفر خود به شهر قم ضمن تشریح  برنامه های این سفر و همچنین دستاوردهای دیدارهای معنوی و پربرکت با مراجع عظام و تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س)اظهار داشت: به یمن دیدارهای پر ثمری که با آیات عظام داشتیم مشکلات ، دغدغه ها ، بحث تامین کالاهای شب عید و نگرانی های مردم قم منعکس و  قطعا در دولت مطرح خواهد شد.
وزیر کشور بازدید از پروژه های عمرانی،برگزاری جلسات پیگیری در حاشیه این پروژه ها و پیگیری مسائل استان قم  را از دیگر نتایج این سفر عنوان کرد و گفت: در مجموع فضای استان قم فضای بسیار مثبتی از حیث همکاری ها و وحدت و همدلی میان مسئولین است.
رحمانی فضلی پیگیری مسائل و مشکلات مطروحه تا تعیین تکلیف نهایی را از نتایج ارزشمند این دیدار ها دانست و تصریح کرد: یکی از دغدغه های ما موضوع کرونا بود که بر اساس گزارش استاندار محترم و سایر مسئولان روند درمان ، پیشگیری و مقابله در موضوع کرونا با همکاری که بین همه مسئولین ،استانداری ها، وزات بهداشت ،هلال احمر و بسیج دیده می شود بسیار خوب است .
وزیر کشور  در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ و آغاز فرایند ثبت نام شوراها و تشکیل هیات های اجرایی گفت:  امیدواریم مردم شریف ایران در بحث مقدمات و مشارکت در انتخابات نقش بسیار فعالی را ایفا کنند و بتوانیم یک بار دیگر در این مرحله هم نشان دهیم که مردم ما ملتی حامی ، دلسوز و همواره در طول بیش از ۴۰ سال دوشادوش دولت هستند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی  کرونا از رعایت های پروتکل های ابلاغی از سوی مردم در موضوع کرونا قدردانی کرد و ضمن مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بقاع متبرکه شهر قم  در طول بازدید های صورت گرفته تاکید کرد: ابتلاء یک نفر هم برای ما جای دغدغه و نگرانی دارد که امیدواریم با همکاری مردم با همین قوت و شدت در عمل به دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا و سایر دستورات مراجع تصمیم ساز در آینده نزدیک شاهد حتی یک نفر بیمار هم نباشیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید