شناسه : 412
جمعه 13 بهمن 1396 2018-2-2 11:57:08
وزیر کشور از تعهد دستگاه های مسئول برای بازسازی کامل منازل تخریب شده منطقه کوهبنان  و تحویل آن به مردم تا پایان شهریورماه خبر داد.
وزیر کشور از تعهد دستگاه های مسئول برای بازسازی کامل منازل تخریب شده منطقه کوهبنان و تحویل آن به مردم تا پایان شهریورماه خبر داد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز جمعه 13 بهمن ماه با حضور در شهرستان کوهبنان از مناطق زلزله زده بازدید و در فضای صمیمی با مردم گفتگو کرد.

 

جلسه شورای داری شهرستان کوهبنان به ریاست وزیر کشور با موضوع بررسی آخرین وضعیت مناطق زلزله زده با حضور مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری در محل این فرمانداری برگزار شد.

 

رحمانی فضلی پس از پایان جلسه شورای اداری با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در این جلسه نیز دستگاه های مسئول متعهد شدند تا پایان شهریورماه تمامی منازل تخریب شده را بازسازی و تا پایان شهریورماه تحویل مردم کنند.

 

وی در ادامه افزود: همچینین تصمیم گیری شد خانه هایی که بر اثر زلزله اخیر آسیب زیادی دیده اند و در معرض تخریب قرار دارند شامل بازسازی کامل شوند.

 

وزیر کشور با بیان اینکه منابع لازم در اختیار مستاجرانی که خود توانایی ساخت خانه دارند قرار می گیرد، گفت: منازل فرسوده این منطقه که امکان دارد بر اثر زلزله کوچک آسیب جدی ببینند شناسایی شوند تا بنیاد مسکن با مساعدت خود تسهیلات لازم را برای بازسازی این منازل پرداخت کند.

 

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد شهرداری هم با در نظر گرفتن امتیازاتی شرایط بازسازی این منازل فرسوده را سهل تر کند.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید