شناسه : 426
چهارشنبه 18 بهمن 2018-2-8 11:20:24
رئیس شورای امنیت کشور در جریان این سفر در جزیره های ابوموسی، لاوان، تنب بزرگ و سيرى حضور یافت و از بخش‌های مختلف این جزیره ها بازدید و در جریان مشکلات و مسائل مردم منطقه قرار گرفت
رئیس شورای امنیت کشور در جریان این سفر در جزیره های ابوموسی، لاوان، تنب بزرگ و سيرى حضور یافت و از بخش‌های مختلف این جزیره ها بازدید و در جریان مشکلات و مسائل مردم منطقه قرار گرفت

عبدالرضا رحمانى فضلى وزير كشور صبح چهارشنبه ١٨ بهمن ماه در دومين روز سفر خود به استان هرمزگان، وارد جزيره ابوموسى شد.

وزیر کشور پس از ادای احترام به شهدای گمنام در مسجد امام حسن مجتبی(ع) اين شهر حضور يافت و در مراسم گراميداشت يوم الله دهه فجر شركت كرد.

در اين مراسم تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر به نمايندگی از عموم مردم به بيان مسائل و مشكلات مردم منطقه پرداختند و رحمانی فضلی وزير كشور دستوراتی را به جهت حل مشكلات مردم منطقه به استاندار هرمزگان، معاونان وزارت كشور و ساير مديران دستگاه های اجرايی صادر كرد.

 

بازديد هوايى رئيس شوراى امنيت كشور از تعدادى از جزاير استان هرمزگان در خليج فارس

عبدالرضا رحمانى فضلى رييس شورايی امنيت كشور در دومين روز سفر خود به استان هرمزگان از تعدادى از جزاير ١٤ گانه استان هرمزگان در خليج فارس از جمله ابوموسى، تنب بزرگ و كوچك، فارور، سيرى و لاوان بازديد هوايى كرد.

در جريان اين بازديد فرماندهان نيروی دريايی سپاه، مرزبانی و ... حضور داشتند.

سردار تنگسيرى جانشين فرمانده نيروی دريايی سپاه و سردار رضايی فرمانده مرزبانی كشور گزارشی از آخرين وضعيت جزاير حاشيه خليج فارس و گذرگاه های مرزی به رحمانی فضلی رييس شورای امنيت كشور ارائه كردند.

 

حضور وزير كشور در جزيره تنب بزرگ

در سومین برنامه روز دوم سفر به استان هرمزگان عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور در جزيره تنب بزرگ حضور یافت.

وی پس از اداى احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهداى جزيره تنب بزرگ با حضور در مسجد این جزیره و اقامه نماز برای مردم و مسئولین حاضر به ایراد سخنرانی پرداخت.

رئيس شوراى امنيت كشور با همراهی مسئولان استانی و جزيره تنب بزرگ بازدید میدانی از این جزیره انجام داد.

 

حضور وزیر کشور و رئيس شوراى امنيت كشور در جزيره سيرى

چهارمین برنامه روز دوم سفر عبدالرضا رحمانی فضلی به استان هرمزگان بازدید وزیر کشور و رئيس شوراى امنيت كشور از جزیره سیری و دیدار و گفتگو با مردم و مسئولان این جزیره بود.

 وزير كشور در جزيره سيرى در جمع كاركنان شركت نفت نیز حاضر شد و با آنان دیدار و گفتگو داشت.

 

حضور وزير كشور در جزيره لاوان

در پنجمین برنامه روز دوم سفر به استان هرمزگان وزير كشور در جزيره لاوان حضور یافت و در سالن همايش هاى شركت نفت فلات قاره ايران سخنرانی کرد.

رحمانی‌فضلی وزير كشور با بیان این که این نخستین سفر است که تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی مسائل جزایر استان هرمزگان حضور پیدا می‌کنند گفت: در جریان این بازديدها نيز مسائل و مشکلات مناطق احصا و در جلسه اي كه عصر امروز برگزار می شود مورد بررسی قرار می گیرد.

وى با اشاره به تاكيد رييس جمهور مبني بر انجام اين سفر تصريح کرد: مسائل و موضوعاتی که در سطح استان قابل پیگیری و حل است در جلسه عصر امروز درباره آنها تصمیم گیری می شود و مسائلی که باید در سطح کلان تصمیم‌گیری شود آن را در دولت مطرح خواهیم كرد.

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید