شناسه : 42798
يكشنبه 29 اسفند 1395 2017-3-19 16:42:38
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در سفر به استان قزوین از چند طرح آبیاری تحت فشار در مزارع استان بازدید کرد و در جریان نحوه اجرای سیستم های نوین قرار گرفت.
وزیر کشور به همراه جمعی از مدیران دستگاه ها در کانون تولید ریزگرد در دشت الله آباد و اراضی بیابانی این منطقه در محدوده شهرستان بویین زهرا نیز حضور یافت و روند اجرای طرح های بیابان زدایی این اراضی را بررسی کرد.
رحمانی فضلی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آماده باش نیروها برای کمک به مسافران نوروزی اظهارداشت: ستاد سفرهای نوروزی از دو ماه قبل با همکاری همه دستگاههای متولی خدمت رسانی اعم از امنیتی و ترافیکی و خدمات رسانی شهری مانند جمعیت هلال احمر، امداد و نجات، اورژانس، راهداری و آتش نشانی فعال شده اند.
وی افزود: دولت مصمم است تا نشاط اجتماعی محقق شود و مردم با آرامش در ایام نوروز مسافرت های خوبی داشته باشند و ما نیز تلاش می کنیم با بسیج همه امکانات این ایام را برای مردم ایمن و راحت کنیم.
رحمانی فضلی تصریح کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد وقوع چند سانحه و کشته شدن ده ها  تن از هموطنان بودیم که جای تاسف دارد لذا توصیه ما این است که در جاده ها دقت کنند و همه مراقب باشند و به توصیه های پلیس توجه جدی کنند تا شاهد حادثه نباشیم.
وزیر کشور بیان کرد: امکانات همه دستگاهها پای کار آمده و در تامین میوه شب عید و حوزه اسکان مسافران همه امکانات را به کار گرفته ایم تا نیازهای مردم تامین شود.
وزیر کشور اظهارداشت: با افرایش خدمات و امکانات پلیسی حدود ۱۰۰۰ دستگاه دوربین در جاده ها نصب شده که کار نظارت بر تردد و ترافیک محورها را بدقت انجام می دهند.
رحمانی فضلی بیان کرد: امسال ۶۰۰ دستگاه دوربین جدید نیز در جاده ها نصب شده و ۵ هزار دوربین نیز درشهرها مستقر هستند و در محدوده ۳۰ کیلبومتری شهرها نیز اکیپها اضافه شده تا حوادث کاهش یابد.
وزیرکشورگفت: تقاضای ما از مردم این است چون بارندگی داریم با رعایت همه جوانب ایمنی و همراه داشتن وسال مورد نیاز پس از بازدید فنی خودرو و اطمینان از داشتن بنزین کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ به توصیه پلیس هم توجه کنند و به هر استانی که وارد شدند رادیوی محلی را گوش کنند و در جریان مسائل و اطلاعات لازم قرار گیرند

اضافه کردن دیدگاه جدید