شناسه : 653
پنجشنبه 24 خرداد 2018-6-14 21:49:47
وزیر کشور در پیامی ضمن تبريك عید سعید فطر به مردم از برگزاری تمامى مراسم ها و برنامه هاى عبادى و سياسى  ماه مبارك رمضان سال جارى در امنيت كامل خیر داد.
وزیر کشور در پیامی ضمن تبريك عید سعید فطر به مردم از برگزاری تمامى مراسم ها و برنامه هاى عبادى و سياسى ماه مبارك رمضان سال جارى در امنيت كامل خیر داد.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی ضمن تبريك عید سعید فطر به مردم از برگزاري تمامى مراسم ها و برنامه هاى عبادى و سياسى ماه مبارك رمضان سال جارى در امنيت كامل خبر داد.
 
متن كامل پيام وزير كشور به شرح زير است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اکنون که حلاوت نزدیک شدن روز شرافت و کرامت و عید بزرگ مسلمین، دشواری وداع با موسم نزول و بهار قرآن، ماه عزیز رمضان را آسان می سازد، پیشاپیش، عید سعید فطر را به عموم اهل ایمان تبریک و تهنیت عرض می کنم و قبولی عبادت های مومنان و روزه داران را در جای جای وطن عزیزمان؛ ایران و سایر بلاد اسلامی از پروردگار مهربان مسئلت دارم.
 
خدای متعال را شاکرم که در سایه سار الطاف کریمانه اش، برنامه های پر شمار عبادی این ماه عزیز از جمعه و جماعات پر ارج تا شب های شریف قدر و بعلاوه راهپیمائی بزرگ ایمانی و سیاسی  روز قدس در سراسر کشور در امنیت کامل برگزار شد.
 
به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی و مسئول امنیت کشور، از استانداران، فرمانداران و یکایک همکارانم در نیروهای انتظامی و امنیتی و جملگی نیروهای مسلح ایران و همچنین عناصر پر تلاش قوه قضائیه، که نقش مهمی در تحقق این امنیت کامل بر عهده داشته و دارند، قدردانی می کنم و اجر و مزد حقیقی را در آستانه عید، از خدای حی قادر متعال، برای این همه و خانواده های عزیزشان تمنا دارم.
عید بر همه شما فرخنده و مبارک باد.
عبدالرضا رحمانی فضلی

اضافه کردن دیدگاه جدید