شناسه : 729
چهارشنبه 17 مرداد 2018-8-8 10:13:09
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر كشور در پیامی فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریك گفت.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر كشور در پیامی فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریك گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور  متن كامل پیام رحمانی فضلی وزیر كشور به این شرح است:

 

بسمه تعالی

17 مرداد فرصت مغتنمی برای بزرگداشت شهیدان بزرگوار حوزه قلم و رسانه بویژه شهید محمود صارمی است، كه با نثارخون خود این مناسبت را به تقویم افتخارات ملت عزیز ایران افزود.  بی تردید با توجه به پیچیدگی شرایط روز جهان، رسانه ها به عنوان ابزاری قدرتمند، دولت ها را در اجرای سیاستهای خود یاری میكنند و خبرنگاران به عنوان چشم و گوش مردم می توانند  با استفاده از ظرفیت شگرف خود افكار عمومی جامعه را هدایت ، و با شناخت نیازهای مردم و انتقال دو سویه انتظارات ، خواست ها و نیازها بین مردم و مسئولان نقش قوی خود را در تعالی جامعه و كشور ایفا كنند.

 

در این میان دولتی موفق به اعمال سیاست های راهبردی خود می شود كه نیاز به تعامل وسیع با خبرنگاران به عنوان نمایندگان افكار عمومی را دریابند. خبرنگاران نیز به عنوان سربازان خط مقدم رسانه های كشور باید گستردگی و پیچیدگی خطوط انتقال پیام را درك كنند و با دقت ، صحت و سرعت و رعایت ایجاز در تولید پیام كوتاه و در عین حال گویا و دارای مفاهیم سازنده ، قدرت تخصصی و حرفه ای خود را افزایش دهند و با مجهز شدن به سلاحی به مراتب موثرتر بر تصمیمات مهم مسئولان و مردم اثری قوی بگذارند. امروز جامعه ما قدردان تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خبرنگاران شریفی است كه بدون چشمداشت از سختی های كار نمی هراسند و تا حصول نتیجه مطلوب دست از تلاش برنمی دارند.

 

وزارت كشور هم به عنوان متولی بسیاری از امورات جاری كشور در زمینه های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی قدردان تلاش و همكاری خبرنگاران برای انجام وظایف خطیر و پرشمار خود است و دست آنان را برای تداوم این همكاری بسیار ارزشمند می فشارد. اینجانب ضمن تشكر از همه خبرنگاران كشور ، این روز را به اصحاب رسانه اعم از دیداری، شنیداری ، مكتوب ، الكترونیك و شبكه های اجتماعی تبریك می گویم و برای همه عزیزان در این عرصه مهم آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

 

رحمانی فضلی وزیر كشور

 

اضافه کردن دیدگاه جدید