شناسه : 938
پنجشنبه 6 دى 1397 2018-12-29 08:44:12
وزیر کشورگفت: حمايت مردم، حضور نيروهای امنيتی، اطلاعاتی و انتظامی و انسجام داخلی و رضايت مندي مردم، پايه امنيت است كه با همكاری همه مسوولان محقق می شود.
وزیر کشورگفت: حمايت مردم، حضور نيروهای امنيتی، اطلاعاتی و انتظامی و انسجام داخلی و رضايت مندي مردم، پايه امنيت است كه با همكاری همه مسوولان محقق می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وزير كشور در بخش نخست سخنان خود در نشست ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان بوشهر گفت: كشور در شرايط ويژه اي قرار دارد و مهم ترين مسئله اي كه دشمنان روي آن مانور مي دهند، برخی تنش ها و مطالبات است و برنامه دشمن، سوار شدن بر اين تحرکات و نهايتا نااميد ساختن مردم است.

وي در همین زمینه افزود: يكي از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها هم؛ ايجاد نارضايتي است لذا مسوولان باید تلاش كنند كارآمدي نظام را نشان داده و بهره وري را بالا ببرند.

رحمانی فضلی با اشاره به ضرورت تلاش برای افزایش صادرات و توليد در كشور گفت: خوشبختانه، امسال حجم صادرات نسبت به واردات مثبت بوده است.

رحماني فضلي با بيان اينكه در این شرایط، مهمترين مسئله وحدت و انسجام داخلي است افزود: دشمنان بجز تحريم و فشار بر مردم به صورت مستقيم در حوزه های ضد امنيتي هم علیه کشور ما سرمايه گذاري ميكنند.

وي ادامه داد: حمايت مردم، حضور نيروهاي امنيتي، اطلاعاتي و انتظامي و انسجام داخلی و رضايت مندي مردم، پايه امنيت است كه با همكاري همه مسوولان محقق مي شود.

وزير كشور با اشاره به لوازم تحقق انسجام داخلی در استان ها گفت: جایگاه نمايندگان ولي فقيه اصلي ترين محور وحدت و انسجام است و نقش هدایت و حمايت از دستگاه ها و مدیران را دارد و در استان بوشهر آيت الله صفايي بوشهري اين نقش را به خوبي ايفا كرده است به طوري كه در استان بوشهر صداي عدم وحدت را نشنيديم.

رحماني فضلي اضافه كرد: سه پايه كار در هر استان نماينده ولي فقيه، استاندار و نمايندگان مردم در مجلس هستند كه استان بوشهر در اين حوزه اتحاد وانسجام خوبي داشته است.

وي تصريح كرد: از همه مديران و مسوولان انتظار داريم در تقويت وحدت و انسجام بين اقشار مختلف كوشا باشند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید