شناسه : 963
شنبه 22 دى 2019-1-13 09:37:57
دکتر رحماني فضلی وزير كشور و رئيس ستاد اطلاع رسانی و تبليغات اقتصادی كشور در دوازدهمين نشست اين ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاههای اجرايی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحيح در تمام حوزه ها بوي‍‍ژه مباحث اقتصادی گفت:  مصوبات و تصمیمات ستاد برای تمامی دستگاهها از جمله صدا و سیما الزامیست.
دکتر رحماني فضلی وزير كشور و رئيس ستاد اطلاع رسانی و تبليغات اقتصادی كشور در دوازدهمين نشست اين ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاههای اجرايی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحيح در تمام حوزه ها بوي‍‍ژه مباحث اقتصادی گفت: مصوبات و تصمیمات ستاد برای تمامی دستگاهها از جمله صدا و سیما الزامیست.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ در اين نشست كه عصر امروز در وزارت كشور برگزار شد، دكتر رحمانی فضلی وزير كشور و رئيس ستاد اطلاع رسانی و تبليغات اقتصادی كشور؛ از رسانه های گروهی به وي‍ژه صدا و سيما خواست؛ در طرح مسائل و موارد اقتصادی بويژه موضوعات مرتبط با بودجه سال آينده از افراد مطلع و آگاه به موضوع در كنار نمايندگانی از دستگاههای اجرائی مربوط به موضوع دعوت و مراقبت نمایند و انتقادها بايد كاملا منصفانه و كارشناسی ارائه گردد، چرا كه ارائه برخی اطلاعات ناقص برغم تلاشهای صورت گرفته برای برون رفت از مشكلات اقتصادی می تواند موجب قضاوتهای نادرست شود.

دكتر رحمانی فضلی گفت: دستگاهها در مقابل انتشار اطلاعات نادرست اقتصادی به جای پاسخگوئی، منفعلانه عمل نكنند؛ اگر اينگونه موارد مديريت نشود كار سخت تر خواهد شد. 

رئيس ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور با اشاره به گزارش نهادهاي عضو درخصوص تأمين نيازهاي ضروري كشور گفت: براي جلوگيري از هرگونه سوء استفاده احتمالي بايد مراقبت لازم از مبدأ تا مقصد از سوي شبكه هاي نظارت و توزيع صورت گيرد. 

دكتر رحماني فضلي با اشاره به در پيش بودن جشن هاي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از استانها خواست پيگير طرحهاي بزرگ ملي و آماده افتتاح باشند. 

وزير كشور با تأكيد بر تلاش ستادهاي مجري طرحهاي ويژه نوروزي براي تأمين نيازهاي مردم در آستانه سال نو گفت: اصناف نيز مي توانند با ظرفيت مردمي خود پاي كار بيايند تا شاهد نشاط اجتماعي در آستانه ورود به سال جديد باشيم. 

رئيس ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور، نهادي نوپاست و در طول مدت فعاليت خود تلاش كرده است با كمك ساير دستگاهها به بهبود روند كارها كمك كند هر چند كه معتقديم اين ستاد مي تواند در آينده بهتر هم عمل كند. 

وزير كشور در پايان به تلاش مذبوحانه دشمنان مردم ايران در سالگرد حوادث دي ماه سال گذشته اشاره كرد و گفت:‌ به لطف خداوند و هوشياري مردم كشور، تحركات تبليغاتي دشمن نتوانست بر روحيه مردم اثر بگذارد و ضد انقلابيون وابسته به بيگانه بيش از پيش مأيوس شدند.

در اين نشست همچنين نمايندگان وزارتخانه ها، سازمانها و نهادهاي عضو ستاد نيز به تشريح آخرين اقدامات انجام شده در راستای اجراي مصوبات جلسات ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور در زمينه هاي اطلاع رساني بودجه سال 98، چگونگي تأمين كالاهاي اساسي مورد نياز كشور و چگونگي نظارت بر فرآيند تأمين و عرضه اقلام ضروري مردم پرداختند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید